Tanács Zoltán
Fotó:
Bodnár Boglárka/MTI/MTVA
„Megszűnőben van a hazugsággyár. És miközben a NER vergődik, mi, közösen elkezdhetjük felépíteni azt az országot, amelyben élni szeretnénk” – kezdi a fideszes médiában történő tömeges elbocsátásokra reagáló posztját Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter.
Hatvan embert elküldtek a Mandinertől, megszűnt a Pesti Srácok, a Mediaworks jelentős leépítéseket jelentett be, sorra szüntetik meg vagy ritkítják a kiadványaikat – sorolja Tanács, aztán felteszi a kérdést:








