JOSIPA Perišić, supruga Ivana Perišića, na Instagramu je podijelila video posvećen najmlađem sinu Luki, koji se oprašta od vrtića u Nizozemskoj. U objavi je spojila fotografije i kratke snimke iz protekle dvije godine, od prvih dana u vrtiću do oproštajnog druženja s prijateljima i odgojiteljicama. Luka je vrtić pohađao u Nizozemskoj, gdje obitelj živi zbog Perišićeva angažmana u PSV-u.
"Njegove dvije najbolje godine tako su brzo prošle"
"Počelo je ovako... a završava ovako... sa zagrljajima, poljupcima i puno smijeha. Njegove dvije najbolje godine tako su brzo prošle", započela je u objavi.
"Svi ćete nam nedostajati"
Zahvalila je i odgojiteljicama koje su, kako je poručila, bile važan dio Lukinih vrtićkih dana. "Veliko hvala svim odgojiteljicama koje su njegovo putovanje učinile tako divnim i inspirativnim. Svi ćete nam nedostajati."






