Prireikė žmogaus gyvybės, kad Vilniaus miesto savivaldybė dar kartą atkreiptų dėmesį į pavojingą pėsčiųjų perėją Nemenčinės plente ties Turniškėmis. Praėjusį pirmadienį minėtoje vietoje automobilis parbloškė ir mirtinai sužalojo senyvo amžiaus moterį. Aiškėja, kad dėl šios nereguliuojamos perėjos vietos gyventojai į savivaldybę yra kreipęsi ir anksčiau, tačiau tikina, kad ryžtingesnių sprendimų valdininkai nesiėmė.
Apie grėsmę įspėjo iš anksto
Kaip pranešė sostinės pareigūnai, birželio 22 d., apie 10 val. 32 min., Vilniuje, Nemenčinės plente, automobilis „Lexus GX470“, vairuojamas 2008-aisiais gimusio jaunuolio, partrenkė ir mirtinai sužalojo per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusią moterį (gim. 1950 m.). Dėl nelaimės pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Taip pat skaitykite
Nelaimė šioje vietoje, panašu, brendo jau kurį laiką. Kaip paaiškėjo, vietos gyventojai dėl minėtos nereguliuojamos perėjos ties Turniškėmis jau yra kreipęsi praėjusių metų spalį. Kaip nurodo šalia įsikūrusios sodų bendrijos „Turniškės“ valdyba, kreipimesi į savivaldybę buvo įspėta, kad situacija kelia grėsmę žmonių gyvybei ir sveikatai, prašyta imtis papildomų saugumo priemonių, kol dar neįvyko skaudi nelaimė.






