FRANKA Batelić otputovala je u Toronto na utakmicu Hrvatske protiv Paname. Pjevačica je ondje stigla kako bi podržala supruga Vedrana Ćorluku, nekadašnjeg člana Vatrenih, a danas pomoćnog trenera izbornika Zlatka Dalića.

Uoči utakmice Franka se javljala i putem Instagram Storyja. Najprije je podijelila snimku iz aviona, a zatim i fotografiju prepoznatljivog simbola Toronta, CN Towera, uz kratku poruku: "Hej hej." Kasnije je poslala i poruku podrške Vatrenima uoči utakmice. "Počinje ludnica! IDEMOOOOOO", napisala je. Pokazala je i kako se sprema za tekmu, točnije kako nanosi crveni ruž.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Utakmicu pratila s bivšom natjecateljicom Big Brothera

Nakon toga otkrila je i s kime je pratila utakmicu - sa Splićankom Ornelom March, ranije Bešker. Ornela je široj javnosti poznata kao natjecateljica jedne od sezona Big Brothera, a u međuvremenu se preselila u SAD i udala za Amerikanca Josepha Marcha.