Rendkívüli parlamenti ülést kezdeményez Ruff Bálint miniszterelnök-helyettes, Miniszterelnökséget vezető miniszter jövő hét hétfőre és keddre, azaz június 29-30-ra.

Az Országgyűlés újabb rendkívüli ülésén várhatóan az alábbiakat tárgyalják a képviselők:

a Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről szóló törvényjavaslatot,

a polgármesteri és vármegyei közgyűlési elnöki javadalmazásának korlátozásával összefüggő törvénymódosítást,

a kötelező egészségbiztosítás ellátásairól szóló törvény módosításáról