Rendkívüli parlamenti ülést kezdeményez Ruff Bálint miniszterelnök-helyettes, Miniszterelnökséget vezető miniszter jövő hét hétfőre és keddre, azaz június 29-30-ra.
Az Országgyűlés újabb rendkívüli ülésén várhatóan az alábbiakat tárgyalják a képviselők:
a Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről szóló törvényjavaslatot,
a polgármesteri és vármegyei közgyűlési elnöki javadalmazásának korlátozásával összefüggő törvénymódosítást,
a kötelező egészségbiztosítás ellátásairól szóló törvény módosításáról













