Три людини постраждали внаслідок російського удару по автозаправній станції у Сумах ранці 24 червня.

Джерело: голова ОВА Олег Григоров, начальник Сумської МВА Сергій Кривошеєнко та в.о. Сумського міського голови Артем Кобзар в Telegram

Пряма мова Григорова: "Ворог системно б'є по АЗС області. Зранку російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці Сум. Попередньо, постраждали троє цивільних, які перебували на території".

Реклама:

Деталі: Кобзар уточнив, що загарбники ударили близько 9:50 ранку. Поцілили по АЗС у Зарічному районі Сум.