atnaujinta 10:39
|00:00
Antradienio vakarą Kaune, Pusiasalio paplūdimyje, skendo paauglė. Ją išgelbėjo berniukai, kurie, kol atvyko gelbėtojai, atliko ir gaivinimą. Birželio 24 d. nepilnametei konstatuota mirtis.
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba nurodo, kad birželio 23 dieną 20 val. 28 min. gautas vaikino pranešimas, kad prie Lampėdžių tvenkinio mergina jį sustabdė ir pasakė, kad jos draugė paniro ir nebeišneria.
Atvykus ugniagesiams, mergaitę (15 m.) berniukai buvo ištraukę ant kranto, atliko gaivinimą. Ugniagesiai 20:39 val. perėmė gaivinimą, kol atvyko medikai. Atvykę medikai tęsė gaivinimą.






