ŽELJEZNIČKI promet diljem Njemačke ponovno je uspostavljen rano u srijedu, nakon što je otklonjen poremećaj na digitalnom željezničkom radijskom sustavu, priopćio je Deutsche Bahn.
"Naši IT stručnjaci radili su bez prekida kako bi riješili problem i uspjeli su", rekao je glasnogovornik tvrtke, dodajući kako se usluge sada postupno vraćaju u normalu.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Zaustavljeni svi vlakovi
Ranije je Deutsche Bahn zaustavio sve vlakove zbog prekida rada globalnog sustava mobilnih komunikacija za željeznice, glavnog komunikacijskog alata između strojovođa i centara za kontrolu prometa.











