HRVATSKA nogometna reprezentacija pobijedila je Panamu 1:0 u drugom kolu Svjetskog prvenstva, a Joško Gvardiol, koji je zamijenjen na poluvremenu, bio je izrazito samokritičan nakon utakmice. Branič Hrvatske priznao je da nije pružio dobru partiju te je pohvalio odluku izbornika Zlatka Dalića da ga ostavi u svlačionici.

Gvardiol: Izbornik je povukao dobar potez

Nakon utakmice, 24-godišnji branič nije tražio alibije za svoje slabije izdanje u prvih 45 minuta. "Ne znam što bih rekao o svom nastupu. Ovo s moje strane nije bila dobra utakmica. Jednostavno nisam bio uključen u igru u prvom poluvremenu", iskreno je priznao Gvardiol.

Dodao je kako je izmjena pozitivno utjecala na igru momčadi. "Možda je to bio i dobar potez izbornika. Vratio je Perišića na poziciju beka i unio malo svježine, što je ostavilo pozitivan dojam na našu igru", objasnio je.

Bolja igra u nastavku i važna pobjeda