Donald Trump adja majd át a trófeát a győztes csapatnak a labdarúgó-világbajnokság július 19-i döntője után az East Rutherford-i MetLife Stadionban – jelentette be kedden Gianni Infantino, a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség elnöke. A finálét a társházigazda Egyesült Államok elnökével együtt nézik majd meg.
„Együtt nézzük majd az elnökkel a döntőt, és együtt adjuk át a trófeát a bajnoknak”
– mondta Infantino a Fox and Friends című televíziós műsorban.
Gianni Infantino és Donald Trump a klubvilágbajnokságon.
Fotó:












