HRVATSKA reprezentacija noćas igra drugu utakmicu na ovogodišnjem Svjetskom nogometnom prvenstvu u SAD-u, Kanadi i Meksiku. Nakon što su Vatreni izgubili 4:2 od Engleske, sada traže bodove u utakmici protiv Paname.

Utakmica se igra u Torontu u 1 sat u noći s utorka na srijedu po hrvatskom vremenu. Dok u Hrvatskoj vjerojatno neće biti toliko navijača za vrijeme ove utakmice jer je radni dan, hrpa je hrvatskih navijača po Torontu.

Galerija

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Zastave su posvuda