|00:00

Šiaulių rajono medienos apdorojimo įmonė „Du meškiukai“ ketina atleisti daugiau nei pusę darbuotojų.

Įmonė 17 iš 30 dirbančiųjų atleis dėl jų perteklinių funkcijų, BNS pranešė Užimtumo tarnyba.

Kaip BNS teigė tarnybos atstovė Milda Jankauskienė, darbo neteks 10 pagalbinių darbininkų medienos apdailos darbams ir trys rąstų pjaustymo stakles valdantys gaterininkai.

Anot jos, darbuotojai bus atleidžiami nuo birželio 26 dienos iki liepos 31 dienos.