|00:00
Bankrutuojanti bendrovė „Reklamos sistemos“ atleidžia visus 22 darbuotojus.
Apie grupės darbuotojų atleidimą bendrovė informavo Užimtumo tarnybą.
Tarnyba BNS nurodė, kad darbuotojai atleidžiami nuo birželio 4 dienos, daugiausia darbo neteks dekoracijų statytojai – 15.
Registrų centro duomenimis, pernai įmonė gavo 1 mln. eurų pardavimo pajamų, patyrė 0,13 mln. eurų nuostolį. Nuo šių metų sausio 1 iki gegužės 14 dienos bendrovė Registrų centrui nurodė uždirbusi 0,36 mln. eurų pajamų, patyrė 0,23 mln. eurų nuostolį.






