Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy furgon Budapest belvárosában, az Astorián kedden délelőtt – közölte Telex szemléje szerint a Katasztrófavédelem. A laphoz eljutott felvételek szerint az autó nagy lánggal égett, az Astoria környékén hatalmas füst borította. A lángokat fővárosi hivatásos tűzoltók oltották el.
Forrás












