ZAGREB produljuje radno vrijeme ugostiteljskih objekata zbog utakmice Hrvatske i Paname
Uoči druge utakmice hrvatske nogometne reprezentacije na Svjetskom prvenstvu, u kojoj će Vatreni odmjeriti snage s Panamom, Grad Zagreb donio je odluku o produljenju radnog vremena ugostiteljskih objekata. Navijači će tako i ove večeri moći pratiti susret u kafićima i restoranima do ranih jutarnjih sati.
Kafići i restorani mogu raditi do 3 sata ujutro
Utakmica Hrvatske i Paname igra se u Torontu u noći s utorka na srijedu, s početkom u 1:00 sat po hrvatskom vremenu. Iz Grada Zagreba potvrdili su da će ugostiteljski objekti na području glavnog grada 24. lipnja moći raditi do 3:00 sata ujutro.
Odluka je donesena kako bi građani mogli pratiti nastup hrvatske reprezentacije u ugostiteljskim objektima bez ograničenja uobičajenog radnog vremena.






