A volt kormánypárt mindhárom törvényre nemmel voksolt.
A fideszes képviselők megint elárulták a hazájukat– közölte Magyar Péter miniszterelnök a közösségi médiában azután, hogy a volt kormánypárt képviselői kedden a parlamentben nemmel szavaztak a gyűlöletkeltő politikai reklámok visszaszorításáról szóló javaslatra, a közmédiát átalakító törvénycsomagra és az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosítására.A Tisza Párt kétharmados többsége miatt ezek a törvények átmentek, az Országgyűlés várhatóan ma elfogadja az üzemanyagárstop kivezetéséről szóló javaslatot is. https://hvg.hu/itthon/20260623_eltoroltek-az-uzemanyagar-plafont-kotelezo-lesz-megjelenni-a-vizsgalobizottsagok-elott-es-atalakitottak-a-kozmediatNyitókép: HVG / Cabrera Martin
Hozzászólások










