DOK SE HRVATSKA reprezentacija priprema za nastavak nastupa na Svjetskom prvenstvu, u Torontu je otvorena Hrvatska kuća, mjesto koje će tijekom prvenstva biti središte okupljanja hrvatskih navijača, iseljenika i prijatelja Hrvatske iz cijelog svijeta.
Večer otvorenja protekla je u atmosferi zajedništva, pjesme i ponosa. U dvorani ukrašenoj hrvatskim zastavama, crveno-bijelim kockicama i simbolima gradova iz svih krajeva Hrvatske okupili su se brojni navijači koji su u Kanadu stigli kako bi bodrili Vatrene.
Galerija
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Među okupljenima mogli su se vidjeti navijači iz Hrvatske, Kanade, Sjedinjenih Američkih Država, Njemačke i drugih zemalja, a mnogi su sa sobom donijeli zastave svojih gradova i navijačkih skupina. Posebnu pozornost privukla je zastava Dubrovnika, kao i brojne majice s hrvatskim obilježjima koje su preplavile prostor.






