HAJDUK je uoči početka nove sezone proveo reorganizaciju stručnog stožera prve momčadi. Trojica dosadašnjih članova tima trenera Gonzala Garcije karijeru nastavljaju u drugoj momčadi kluba. Riječ je o treneru vratara Darku Franiću, videoanalitičaru Bruni Baćini i kondicijskom treneru Antoniju Plenči.

Smanjenje broja članova u stožeru

Ove promjene rezultat su odluke da se ukinu dvostruke pozicije u stožeru prve ekipe. Odsad će Hajduk za ključna područja imati po jednog stručnjaka: Tihomir Bulat bit će jedini trener vratara, Jose Carlos Garcia jedini kondicijski trener, a Danijel Franjković jedini videoanalitičar.

Darko Franić je u stožer prve momčadi prvi put ušao 2022. godine, za vrijeme prvog mandata Mislava Karoglana. Njegov prelazak u drugu momčad bio je očekivan, pogotovo nakon što se prošlog ljeta Garcijinu timu priključio Tihomir Bulat, s kojim je trener surađivao u Istri. Bulat odsad samostalno preuzima rad s vratarima.

Tekst se nastavlja ispod oglasa