23. jún 2026 o 09:23
Občania, chýba vám benzín? V armáde ešte stále majú.
Cynická obluda
Fiktívna postava
Novinka: Dostávajte upozornenia na nové články v sledovanej téme e-mailom. Vyskúšajte novú funkciu a zapnite si odber.
Občania, chýba vám benzín? V armáde ešte stále majú.
23. jún 2026 o 09:23
Občania, chýba vám benzín? V armáde ešte stále majú.
Cynická obluda
Fiktívna postava
Novinka: Dostávajte upozornenia na nové články v sledovanej téme e-mailom. Vyskúšajte novú funkciu a zapnite si odber.

Vraj ak preukážeme pochopenie pre Rusko, budeme z toho profitovať na čerpačkách.

Jedine, že by tá ruská ropa nebola až taká dôležitá, ako sa naše papalášstvo tvári.

Však ale už naozaj, ľudkovia, troška si to k sebe aj prirovnajte.

Situácia je mimoriadne stabilná a predvídateľná.

Tak sa vyvracajú posmešné stereotypy.

Jazyková citlivosť si našla cestu aj do koaličných radov.