Прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр. Фото з Facebook політика

Прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що призначений за часів експрем'єра Орбана генпрокурор країни незабаром піде у відставку та натякнув, що це може бути пов'язано зі справою щодо затримання інкасаторів "Ощадбанку".

Джерело: "Європейська правда" з посиланням на HVG

Деталі: За словами Мадяра, для відставки генпрокурора Угорщини не треба спеціальних кроків, бо той невдовзі з власної ініціативи піде у відставку.

Реклама: