|00:00

Energetikos ministerija ieško papildomų 27 mln. eurų saulės energetikai, kurie būtų pridėti prie jau suplanuotų išdalinti 8 mln. eurų saulės elektrinių ir elektros kaupiklių sistemoms bei elektros kaupikliams, rašo portalas „Verslo žinios“.

„Šiuo metu Energetikos ministerija atlieka reikiamus veiksmus siekiant užtikrinti, kad 2026 metų antrąjį pusmetį 1 kW paramos priemonei gyventojams papildomai būtų skirta apie 18 mln. eurų, o kaupimo įrenginiams – 9 mln. eurų“, – portalui teigė ministerija.

Pagal preliminarų Energetikos ministerijos planą, 2026 metais gyventojų saulės elektrinėms ir elektros kaupikliams įsigyti ketinta skirti 24 mln. eurų.