Liepos mėnesį Lietuvos krepšinio rinktinės laukia du itin svarbūs mūšiai kovoje dėl patekimo į pasaulio čempionatą. Tarp 15 rinktinės kandidatų sąraše yra ir debiuto Eurolygoje šį sezoną sulaukęs Gytis Radzevičius.

30-metis krepšininkas sezoną pradėjo Vilniaus „Ryto“ gretose, bet galiausiai persikėlė į Vitorijos „Baskonia“ ekipą. Tiesa, pastarosios vienas iš vadovų Ispanijos žiniasklaidai prakalbo apie tai, kad su G. Radzevičiumi bus atsisveikinta.

Pats žaidėjas teigia, kad laukia oficialių naujienų iš klubo ir koncentruojasi į rinktinės reikalus. Pastaroji pirmadienį susirinko stovyklai Birštone.

– Su kokiomis nuotaikomis atvažiuojate į rinktinę?

– Nuotaikos geros, tikrai laukiu stovyklos. Kažkiek neįprasta, kad langas viduryje vasaros, bet tikrai smagu, gera kompanija susirinkus. Ant popieriaus atrodome gerai, žiūrėsime, to laiko daug nėra, bet tikslas vienas – dvi pergalės.