Nem egy szerződést írt alá Balásy Gyulával, hanem jó párat!

– mondta Toroczkai Magyarnak, hozzátéve, nagyon várja az ezekkel kapcsolatos vizsgálatokat.

Köztörvényes bűncselekményt is emlegetett Magyarral kapcsolatban, ezzel kapcsolatban szóvá tette, hogy a miniszterelnök a mentelmi joga mögé bújt ekkor.

Nem lesznek partnerek a fékek és ellensúlyok rendszerének felszámolásában – hangsúlyozta. Riasztó dolognak nevezte például a polgármesterek ügyét, mely szerinte bizonytalan helyzetet teremt most a városvezetők részére.

Miben különböznek Önök attól a rendszertől, amit olyan hevesen kritizálnak?