Gulyás Gergely szerint Magyar diktatúrát épít, de egyébként örülne, ha megszabadulna a parlamenti kötelezettségei alól
Nem az eddigi legjobb, hanem az eddigi legrosszabb beszédét hallottuk – mondta Gulyás Gergely, aki szerint Magyar beszéde becsületsértő és felháborító volt.
Gulyás szerint sokan elfelejtették, miért támogatta Magyar az Orbán-kormányokat. "Vélhetően azért, mert ez az időszak Magyarország elmúlt 100 évének a legsikeresebb időszaka volt" – mondta, majd hosszan sorolta a pozitív gazdasági mutatókat. Sok a bekiabálás.
Fotó:
Németh Dániel/444










