VISOKE temperature koje su posljednjih dana zahvatile Hrvatsku brojne su Osječane izmamile na obalu Drave. Građani su spas od ljetnih vrućina pronašli na osječkoj "Kopiki", ali i u samoj rijeci gdje su se kupali i rashlađivali.
Osječani se rashlađuju na Dravi
Fotografije snimljene uz Dravu prikazuju velik broj kupača svih generacija koji su sunčano vrijeme i neradni ponedjeljak iskoristili za boravak na otvorenom. Plaže uz rijeku bile su ispunjene posjetiteljima, dok su se mnogi odlučili osvježiti ulaskom u vodu.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Galerija






