NERADNI ponedjeljak mnogi su Dubrovčani i njihovi gosti iskoristili za šetnju povijesnom jezgrom grada. Sunčano i toplo vrijeme izmamilo je brojne građane i turiste na Stradun, koji je tijekom prijepodneva bio ispunjen šetačima svih generacija.
Dok su jedni uživali u razgledavanju znamenitosti i fotografiranju, drugi su predah od ljetnih temperatura potražili u hladu i ugostiteljskim objektima. Sve fotografije sa Straduna pogledajte u galeriji na vrhu članka.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Galerija
Dan antifašističke borbe






