Megható levelet hagyott az öltözőben az iráni labdarúgó-válogatott, miután gól nélküli döntetlent játszott Belgium ellen.
Az iráni csapat vízumproblémák miatt nem is volt biztos, hogy részt tud venni a tornán, végül az alaptábora átkerült Mexikóba, és meccsnapokon beléphetnek az országba, de lefújás után azonnal távoznia kell. A vb-mezőnyben egyedüliként minden egyes útja során biztonsági és bevándorlási ellenőrzéseken kell átesnie.
Ez önmagában is fárasztó, ráadásul Új-Zéland és Belgium ellen is rövid idő alatt kellett Los Angelesbe érkezniük, így nehezen készültek föl a mérkőzéseikre. Ennek ellenére nagyon kedves üzenetet hagytak az öltözőben, pedig vélhetően kevés szép emléket szereztek LA-ről.
„Az évezredekkel ezelőtti ókori Perzsiától a mai civilizált Iránig él Irán szelleme továbbra is rendíthetetlenül. Köszönjük Los Angelesnek a vendégszeretetét. Büszkén érkeztünk Los Angelesbe, becsülettel versenyeztünk, és méltósággal távozunk. Köszönjük minden iráni polgárnak, aki 180 perc alatt teljes szívéből, hangjával és egész lényével kiállt Irán mellett.
Békét, tiszteletet és barátságot kívánunk a világ minden nemzetének











