|00:00
Dalyje Lietuvos sekmadienį siautėjo audra – apgadinti automobiliai ir pastatai, ugniagesiai gelbėtojai gavo 26 iškvietimus dėl nuvirtusių medžių.
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė BNS informavo, kad daugiausia – 16 – iškvietimų dėl nuvirtusių medžių gauta Kauno apskrityje.
Kėdainiuose, P. Lukšio gatvėje, apie 14 val. daugiabučio kieme ant automobilio „Škoda Octavia“ užvirto medis. Ugniagesiai jį supjaustė ir patraukė.
Kaune, Lakūnų plento ir J. Bakanausko gatvės sankirtoje, ant kelio nuvirto keturi medžiai.






