|00:00

Justė Jocytė pelnė 3 taškus, o jos atstovaujama „Golden State Valkyries“ (10-7) komanda patyrė nesėkmę WNBA lygoje.

„Valkyries“ svečiuose 73:92 (17:23, 13:27, 19:27, 24:15) pralaimėjo Las Vegaso „Aces“ (12-4) ekipai.

J. Jocytė į aikštę išbėgo rungtynių pabaigoje ir per 6 minutes surinko 3 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Iki šio susitikimo lietuvė dvejose rungtynėse paeiliui buvo nepakilusi nuo suolo.