IZRAELSKI premijer Benjamin Netanyahu izjavio je da će izraelska vojska nastaviti okupaciju "sigurnosne zone" u južnom Libanonu uz izraelsku granicu "koliko god bude potrebno".
"Uspostavili smo sigurnosnu zonu u Libanonu i zadržat ćemo je koliko god bude potrebno kako bismo zaštitili naš narod", rekao je Netanyahu na konferenciji u Jeruzalemu.
Vođa Hezbollaha Naim Qassem izjavio je ranije u nedjelju da Izrael neće ostati u Libanonu, dodajući da će njegova skupina odgovoriti na svako kršenje s izraelske strane.
Tekst se nastavlja ispod oglasa
Netanyahu: Ostat ćemo u Libanonu koliko god bude potrebno
















