Президент США Дональд Трамп висловився щодо можливого відходу прем'єра Британії Кіра Стармера з Даунінг-стріт, заявивши, що "він піде у відставку".
Про це Трамп написав у Truth Social, передає "Європейська правда".
"Він зазнав нищівної поразки у двох дуже важливих питаннях – ІММІГРАЦІЇ ТА ЕНЕРГЕТИКИ", – зазначив президент США.
Разом з тим Трамп побажав Стармеру, якого неодноразово критикував, "всього доброго".
За даними ЗМІ, прем’єр-міністр Британії Кір Стармер, як очікується, оголосить про відставку в понеділок і оприлюднить графік свого відходу.










