Колишній депутат Сейму Польщі Пйотр Фоглер повернув президенту Каролю Навроцькому нагороду – на знак протесту проти позбавлення президента України ордена Білого Орла.Про це він написав у Facebook, передає "Європейська правда"."Символічно я повертаю свою нагороду цьому резиденту на знак протесту проти безглуздого рішення про позбавлення ордена Президента України, України, що бореться!" – написав Фоглер.За його словами, це не жест на адресу того президента, який вручав йому нагороду, а на адресу саме Кароля Навроцького, "який дедалі більше знущається з Польщі та з нас усіх"."Те, що зробив і продовжує робити цей пан, якого називають президентом, – це кошмар, і для мене він не є президентом моєї країни, а лише помилкою, і я досі чекаю на перерахунок голосів Центральною виборчою комісією… бо до сьогодні не знаю остаточних результатів цих виборів", – написав ексдепутат.Нагадаємо, увечері 19 червня президент Польщі Кароль Навроцький ухвалив рішення про позбавлення президента України Володимира Зеленського ордена Білого Орла у зв’язку з найменуванням одного з українських підрозділів на честь УПА та заявив, що Польща не допустить вступу у ЄС тих, хто не розуміє необхідності відмовитись від "культу тоталітаризму та насильства". Після цього кроку очільник МЗС України Андрій Сибіга, посол України у Польщі Василь Боднар та очільник Офісу президента Кирило Буданов оголосили, що повернуть видані їм польські нагороди.У суботу, 20 червня, Зеленський повідомив, що відправив орден поштою Каролю Навроцькому.Від польського ордена Білого Орла відмовилися всі президенти України, які були ним нагороджені.Підписуйся на "Європейську правду"!Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.Реклама:
Ексдепутат Сейму Польщі на знак протесту повернув Навроцькому нагороду
Колишній депутат Сейму Польщі Пйотр Фоглер повернув президенту Каролю Навроцькому нагороду – на знак протесту проти позбавлення президента України ордена Білого Орла.













