Очільник Сил безпілотних систем Роберт "Мадяр" Бровді оприлюднив відео влучань по нафтобазі нафтоналивного термінала в окупованій Керчі та перепросив в українців там за тривогу, закриті мости та стрес.
Джерело: "Мадяр" у Facebook
Деталі: "Мадяр" анонсував у Криму повний ППОпад, руйнування флоту, зупинка тіньового, тотальні ресурсне та логістичне виснаження, туристичний дефолт, транспортний локдаун тощо.
Реклама:
Пряма мова Бровді: "Українці на окупованій території, вибачте від нині за постійну тривогу, закриті мости/ дороги, темряву, не тишу та стрес.














