POP ZVIJEZDA Katy Perry bila je glavna izvođačica na španjolskom glazbenom festivalu O Son do Camiño, gdje je u četvrtak, 18. lipnja, tijekom nastupa pokazala ljubav prema svom dečku Justinu Trudeauu, istovremeno se zaigrano našalivši na račun nekoliko svojih bivših partnera. Pjevačica je na pozornici u Santiago de Composteli oponašala odbijanje poziva slavnih bivših, uključujući Orlanda Blooma, Dipla i Johna Mayera.

Scenski performans s mobitelom

Dok je izvodila svoj hit iz 2020. "Never Really Over", 41-godišnja Perry je, kako pokazuju snimke s društvenih mreža, više puta trčala do golemog ekrana pametnog telefona postavljenog na stražnjem dijelu pozornice. U jednom trenutku na ekranu se pojavio dolazni poziv od Dipla, s kojim je pjevačica kratko bila u vezi 2014. godine. Perry je s nervoznim izrazom lica nekoliko puta pritisnula gumb za odbijanje poziva, a zatim prekrila oči i vratila se na prednji dio pozornice.

Nekoliko trenutaka kasnije stigao je i poziv s oznakom "JM", što se očito odnosilo na Johna Mayera, s kojim je bila u turbulentnoj vezi od 2012. do 2015. godine. Iako je Perry pogledala poziv, na kraju ga je ignorirala i nastavila pjevati. Nakon što je ignorirala i poziv s oznakom "OB", referirajući se na svog posljednjeg bivšeg partnera Orlanda Blooma - s kojim je u lipnju 2025. raskinula zaruke nakon devetogodišnje veze - pjevačica se vratila do ekrana baš kad je stizao poziv od "JPJT".