PORTORIKANSKA pop zvijezda Ricky Martin sinoć je u rasprodanoj pulskoj Areni održao glazbeno-scenski spektakl i oduševio tisuće obožavatelja. Jedinstveni ambijent antičkog amfiteatra bio je savršena pozornica za njegove najveće hitove, a pjevač se nakon koncerta emotivnom porukom na društvenim mrežama obratio publici u Hrvatskoj.
Poruka za hrvatske obožavatelje
Da mu nastup u Puli nije bio samo jedna u nizu postaja na turneji, Ricky Martin potvrdio je objavom na društvenim mrežama neposredno nakon koncerta.
"Pjevao sam, putovao, šetao, plivao, smijao se i okinuo selfie u ogledalu koji je ispao super… Ponovit ću to. Tjedan je bio bomba", napisao je pjevač te u hashtagovima istaknuo Srbiju i Hrvatsku, najavivši da slijedi Italija. Na jednoj od objavljenih fotografija kratko je poručio: "Hvala, Hrvatska".
Tekst se nastavlja ispod oglasa












