Iš premjerės pareigų turėsianti pasitraukti Inga Ruginienė patvirtino grįžtanti į Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją (SADM), kuriai vadovavo iki tapdama ministre pirmininke.

„Noriu sugrįžti ten, kur visada buvo mano širdis. Tai vertinu kaip natūralią rotaciją ir labai svarbų savo gyvenimo etapą. Kai manęs reikėjo sudėtingu metu, nepabijojau prisiimti atsakomybės. O šiandien jaučiuosi rami“, – šeštadienį „Lietuvos ryto“ publikuotame interviu sakė I. Ruginienė.

Taip ji kalbėjo paklausta, ar būsimus pokyčius vertina kaip natūralią politinę rotaciją, ar kaip žingsnį atgal.

„Turiu galimybę grįžti ten, kur galiu būti arčiausiai žmonių ir klausimų, kurie man visada buvo svarbiausi“, – teigė politikė.

Kaip rašė BNS, ji ėjo socialinės apsaugos ir darbo ministrės pareigas Gintauto Palucko Vyriausybėje. Šiai atsistatydinus, pernai rudenį I. Ruginienė užėmė premjerės postą.