|00:00

WNBA lygoje į pergalių kelią sugrįžo Lauros Juškaitės atstovaujamas klubas. Toronto „Tempo“ (8-8) išvykoje 101:97 (20:24, 17:26, 27:24, 37:23) palaužė Konektikuto „Sun“ (2-15) ekipą.

Daugiau nei 29 minutes rungtyniavusi L. Juškaitė pelnė 4 taškus (2/6 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir išrašė 1 bloką. Be to, lietuvė 4 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Nugalėtojų gretose fenomenaliai žaidė Marina Mabrey, kuri įmetė 37 taškus (5/12 dvit., 9/12 trit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius ir išdalino 4 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Kennedy Burke, kuri surinko 18 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit., 6/6 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.