Фото: Дніпропетровська ОВА

Російська армія 19 червня понад 30 разів атакувала два райони Дніпропетровщини безпілотниками та артилерією. Двоє людей загинули, 8 поранені.

Джерело: голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа

Пряма мова: "На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Марганецька, Томаківська, Покровська, Червоногригорівська і Мирівська громади. Понівечені ліцей, підприємство, заправка, багатоквартирний та приватні будинки і автомобілі.

Реклама: