Birželio 17-18 dienomis Vilniaus „Vasaros terasa“ buvo pilnutėlė: čia įvykę du Giedrės koncertai sulaukė didžiulio susidomėjimo, virtusio dar didesniu įkvėpimu pačiai dainininkei.
Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, Giedrė dėkoja klausytojams ir už naujausios dainos „Jokiam žemėlapio kampe“ palaikymą, ir už akis minioje, į kurias gera žiūrėti.
„Aš labai noriu pasidžiaugti savo publika, kuri ateina net ne po vieną kartą, ir atsiveda naujus žmones. Reiškia, eina gandas apie mano koncertus iš lūpų į lūpas. Tai motyvuoja. Norime vis geresnius koncertus rengti, turiu omeny ir muziką, ir vizualiąją pusę, ir nuotaiką, kuri priklauso nuo įvairių faktorių.
Užvakar turėjo lyti. Sakiau, skambinu tam, kuris sėdi danguje: reikia pateisinti mano vardą, kad išsigiedrytų. Pavyko! Ir vakar oras buvo fantastiškas. Pasaka, o ne gyvenimas, – po koncertų linksmai kalbėjo Giedrė. – Mano svarbiausia užduotis dabar – visame šiame bėgime pamatyti, kaip yra faina – sustoti mintyse ir pasidžiaugti. Pasakyti sau: liuks, Kilčiauskiene, taip ir toliau.“
Rengdama du iš eilės pasirodymus sostinėje, Giedrė prisipažino nenorėjusi, kad koncertai būtų lyg dvyniai. Dainininkė kardinaliai keitė įvaizdį, abudu vakarus su ja pasirodė skirtingi svečiai.






