Vienos didžiausių Lietuvoje pieno perdirbimo grupių „Vilvi Group“ vadovas Gintaras Bertašius sako, kad įmonė vertina galimybę įsigyti naujausią bankrutavusios didžiausios Estijos sūrio ir sviesto gamybos įmonės „E-Piim“ gamyklą Paidėje, pusiaukelėje tarp Tartu ir Talino.
Tuo metu kiti šalies pieno perdirbėjai savo ketinimų nekomentuoja arba sako, kad tokios galimybės nesvarstė.
„Taip, kiekvienas objektas mus domina, visą laiką bandome pažiūrėti, bet ar mes įsigysime, – tikrai negaliu to tvirtinti. (...) Domimės bet kokiais pardavimais, kas vyksta mūsų regione, visada nagrinėjame galimybes, bet ar mes ten dalyvausime, nežinau ir neturiu atsakymo“, – BNS sakė G. Bertašius.
Kaip birželio pradžioje rašė BNS, „E-Piim Tootmine“ bankroto administratoriai aukcione rugpjūtį bandys parduoti įmonės gamyklas už beveik 90 mln. eurų.
G. Bertašius teigė, kad svarstoma tik dėl naujos, prieš kelerius metus paleistos gamyklos Estijoje.
