Naujosios koalicijos į premjerus siūlomas Mindaugas Sinkevičius sako, kad pradėjęs vadovauti ministrų kabinetui matytų poreikį keisti dabartinį Vyriausybės kanclerį Eitvydą Bingelį.
„Manau, kad taip. Kancleris, kiek žinau, ir pats turi kitų profesinių planų, čia nėra, kad kažkas...“, – interviu Eltai teigė M. Sinkevičius.
„Matau poreikį, kad įprastai vadovas turi turėti dešiniąją ar kairiąją ranką, socdemai turbūt kairiąją, (žmogų – ELTA), kurį geriausiai pažįsti, kuriuo pasikliauji, ir jis turi tą Vyriausybės kanceliariją suvaldyti. Nes įprastai, jei dirbi ministro pirmininko darbą, tau reikia kabinetu užsiimti, santykius su Prezidentūra, Seimu suderinti, moderavimo, politinio veikimo veiksmų. Reikia žmogaus, kuris tą kanceliariją suvaldytų, suorganizuotų, sustyguotų ir tai nebūtų dar vienas įtampų, problemų ar temų šaltinis“, – pabrėžė jis, paklaustas, kodėl mato tokių pokyčių poreikį.
Kalbėdamas apie kitus dabartinės premjerės Ingos Ruginienės komandos narius, M. Sinkevičius sako ketinantis tęsti darbą su nemaža dalimi jos patarėjų.
„Manau, kad nemažai. Žmonės yra įsivažiavę, kai kuriuos tikrai pažįstu. Yra partiečiai ir bendrapartiečiai. Manau, kad tęstinumas galėtų išlikti. Tikrai nebus taip, kad „ačiū visiems, kurie buvote, dabar užeikite visi nauji“. Taip tikrai nebus“, – dėstė jis.








