|00:00
Individualių namų gyventojai nuo liepos 1 dienos vėl galės pretenduoti į paramą keičiant senus ir neefektyvius šildymo katilus. Tam skirta dar 15 mln. eurų, penktadienį pranešė Energetikos ministerija.
Anot ministerijos, numatoma, kad nuo spalio papildomai bus skirta dar 10 mln. eurų.
„Siekiame, kad kuo daugiau gyventojų pasinaudotų teikiama parama ir taip sumažintų savo išlaidas šildymui. Įvertinant šios paramos priemonės populiarumą didiname skiriamos paramos apimtis“, – pranešime teigė ministras Žygimantas Vaičiūnas.
Numatoma kompensuoti vidutiniškai apie 3,5 tūkst. eurų už įrengiamą šilumos siurblį (žemė–vanduo, vanduo–vanduo, oras–vanduo ar oras–oras) ir apie 1,5 tūkst. eurų – už penktos klasės naują biokuro katilą.






