Одна людина загинула та ще чотири дістали поранення внаслідок російського удару по Одещині вранці 19 червня.

Джерело: Головне управління ДСНС в Одеській області в Facebook, голова ОВА Олег Кіпер в Telegram

Дослівно ДСНС: "Ворог завдав удару по Білгород-Дністровському району. Внаслідок атаки сталося загоряння двох бензовозів та одного газовозу, розташованих на стоянці за межами населеного пункту. За попередньою інформацією загинула одна людина, ще чотири отримали поранення".

Реклама:

Фото ДСНС