NAKON poraza od Engleske 4:2 na otvaranju prvenstva, hrvatska nogometna reprezentacija okreće se pripremama za utakmicu protiv Paname. Pobjede protiv Paname i Gane nužne su za prolazak skupine, a susret koji je na rasporedu 23. lipnja najavili su stručni analitičari u emisiji Americana.
Povratak na provjerenu formaciju
Stručni analitičar Darko Jozinović smatra da se Hrvatska mora vratiti isprobanoj taktici i sustavu igre s četvoricom u zadnjoj liniji. "Trebamo se vratiti na tvorničke postavke. Probali smo s trojicom otraga, nije išlo. Mi dobro igramo s četvoricom u formaciji 4-2-3-1 i vjerojatno će tako biti protiv Paname.
U toj utakmici bit ćemo favoriti. Treba nam pobjeda i ne treba se previše vraćati na utakmicu s Engleskom, jer nova dolazi uskoro. Naši reprezentativci pokazali su više puta da se mogu vratiti. Ovo je nogomet, treba zbiti redove te protiv Paname izaći na teren i pobijediti", rekao je Jozinović.
Tekst se nastavlja ispod oglasa






