VELEPOSLANSTVO Japana u Bosni i Hercegovini objavilo je simpatičan video kojim je poželjelo sreću reprezentaciji BiH na Svjetskom prvenstvu. U kratkoj snimci prikazan je susret Japanca i Bosanca i Hercegovca, a u pozadini se čuju navijačke pjesme dviju zemalja.
U videu dvojici muškaraca tijekom susreta ispadaju slušalice. Nakon što ih podignu i ponovno stave u uši, otkrivaju da slušaju navijačke pjesme svojih reprezentacija.
Jedan sluša pjesmu posvećenu japanskoj reprezentaciji, dok se iz drugih slušalica čuje dobro poznati hit "I Am From Bosnia, Take Me To America".
Uz video je objavljena i poruka japanskog veleposlanstva. "Od navijačkih stihova 'Vamos Nippon' do melodije pjesme 'I Am From Bosnia, Take Me To America', glazba i sport podsjećaju nas na njihovu jedinstvenu moć povezivanja ljudi bez obzira na granice, kulture i kontinente", poručili su.
Tekst se nastavlja ispod oglasa






