|00:00
JAV pajėgos ketvirtadienį nutraukė daugiau nei du mėnesius trukusią Irano uostų jūrinę blokadą, kuria buvo siekiama neleisti laivams plaukti iš Irano ir į jį, pranešė JAV kariuomenė.
„Šiandien JAV pajėgos nutraukė visų į Irano uostus ir pakrančių zonas įplaukiančių bei iš jų išplaukiančių laivų blokadą“, – socialiniame tinkle „X“ paskelbė JAV Centrinė vadavietė (CENTCOM).
Ji pridūrė, kad JAV karo laivai „liks šioje teritorijoje, siekdami užtikrinti, kad būtų laikomasi visų susitarimo aspektų“.
JAV kariuomenė leido mažiausiai 12 laivų praplaukti pro jos vykdomą Irano uostų jūrinę blokadą, Vašingtonui ir Teheranui pasirašius supratimo memorandumą, ketvirtadienį pareiškė viceprezidentas J. D. Vance'as.







