MINISTAR poljoprivrede, šumarstva i ribarstva David Vlajčić (38) objavio je svoju staru navijačku fotografiju te se raspisao o hrvatskoj reprezentaciji i Svjetskom nogometnom prvenstvu.
Prije utakmice s Engleskom poželio je sreću Vatrenima i poručio: "Uz vas i u pobjedi i u porazu".
"Svi dišu kao jedno"
Prisjetio se kako je u mladosti nosio iznova jedan dres, i to onaj Dražena Ladića, nekadašnjeg vratara Dinama i hrvatske nogometne reprezentacije.
Tekst se nastavlja ispod oglasa






