atnaujinta 10:26

|00:00

Šiaurės investicijų bankas skolina iki 118 mln. eurų Vilniaus centralizuoto šilumos tiekimo įmonei „Miesto gijos“ (buvę Vilniaus šilumos tinklai).

Finansavimas pagal pasirašytą sutartį skirtas šilumos tinklų atnaujinimui ir plėtrai į augančius rajonus bei naujiems šilumos gamybos iš biokuro pajėgumams, pranešė įmonė ir bankas.

„Miesto gijų“ generalinis direktorius Gerimantas Bakanas sako, jog modernizuodama tinklą įmonė mažina šilumos nuostolius ir didina jos gamybą iš atsinaujinančių energijos išteklių.