Ketvirtadienį darbą pradeda nauja Inovacijų agentūros valdyba, pranešė Ekonomikos ir inovacijų ministerija.
Kaip teigiama ministerijos pranešime, 2026–2031 m. kadencijoje valdybą sudarys keturi nepriklausomi nariai: Aleksandras Golodas, Eglė Pavydė, Ramojus Reimeris ir Daiva Vyšniauskienė, taip pat trys ministerijų deleguoti atstovai – Paulius Petrauskas, Regina Valutytė ir Taurimas Valys.
„Inovacijų agentūra atlieka svarbų vaidmenį stiprinant Lietuvos konkurencingumą, inovacijų ekosistemą ir tarptautinį bendradarbiavimą. Naujos sudėties valdyba jungia stiprią tarptautinę, verslo, inovacijų politikos ir strateginio valdymo patirtį, kuri prisidės prie dar didesnės vertės Lietuvos verslui bei valstybei kūrimo“, – pranešime cituojamas ekonomikos ir inovacijų ministras Edvinas Grikšas.
Į Inovacijų agentūros valdybą paskirti skirtingų sričių profesionalai, turintys profesionalios patirties verslo, inovacijų politikos, tarptautinės plėtros ir organizacijų valdymo srityse.
A. Golodas šiuo metu eina komercijos direktoriaus pareigas bendrovėje „Bunasta“, konsultuoja komercijos ir pardavimų klausimais. Prieš tai dirbo komercijos direktoriumi bendrovėje „All Media Lithuania“ bei valdybos nariu LITEXPO. Jis taip pat turi ilgametę vadovavimo patirtį tarptautinėse technologijų ir telekomunikacijų įmonėse.






