21°C
Profilhoz kapcsolódó beállítások
Részletes információk
Előfizetést váltok
Előfizetés ajándékozása
A polgármester döntötte el, mi kerüljön címlapra, sőt azt is, hogy a pártjából ki nyilatkozhat, a kormánypárt korábbi frakcióvezetője íratta meg és küldette be a magáról szóló cikkeket – forrásaink el
21°C
Profilhoz kapcsolódó beállítások
Részletes információk
Előfizetést váltok
Előfizetés ajándékozása

A Szegedma után megszűnik a Győr+ Hetilap nevű győri önkormányzati lap is. A lapot a helyi Fidelitas volt megyei elnöke adta ki.

1988 óta működött, Esterházy Péter, Sütő András és Csurka István is írtak a lapba.

Mindössze két hónappal a választás után megkezdődött a fideszes gigakiadó, a Mediaworks szétesése: az állami reklámok eltűntek,…

A Fidesz-frakcióvezetője egy olyan képet osztott meg, amelyen Magyar Péter, Vitézy Dávid és Pósfai Gábor épp kordont bontanak.

Az utolsó számban búcsúzik a szerkesztőség.

A bukott kormánypárt június 13-i tisztújító kongresszusának képei.